mail: pepax@pepax.sk

tel.: +421 911 642 601

Kurzy, tréningy, školenia

Ako prebudiť obchodníka

Kurzy – Ako prebudiť obchodníka
Obchod je dôležitý pre rozvoj a úspech akejkoľvek firmy. Kvalitní a úspešní obchodníci sú považovaní za „motor“ firmy a majú priamy vplyv na jej ďalší vývoj. Dobre fungujúca firma predsa potrebuje tých najlepších. Ak ich nemáte, nedokážete sa predať! Napríklad: bez dobrého obchodníka nenájdete svojho zákazníka a nepredáte žiaden produkt či službu.

Asi to poznáte – ponúkate tie najlepšie možné produkty či služby, no stále máte pocit, že to nestačí. Vaša firma nedosahuje výsledky aké by ste očakávali a nedokážete poraziť Vašich najväčších konkurentov. Postupne strácate záujem ale i motiváciu a Vaša firma stagnuje. V danom prípade niekde určite robíte chybu.

  • Situácia1: zazvoní telefón. Na druhej strane sa ozve potenciálny klient. Hoci sa snažíte viesť vyčerpávajúci telefonát klient si vybral konkurenciu. Ak bola konkurencia v odpovedi promptnejšia a presnejšia, klient neváha a objedná u nej.
  • Situácia2: obchodné oddelenie nestíha aj keď majú perfektný time management. Ako je možné, že iné prevádzky tento problém nemajú? Dôvodom je ich koncentrovanosť iba na tie najlepšie zákazky.
  • Situácia3: príde zákazník s množstvom otázok a všetky otázky zodpoviete, no napriek tomu klient odíde. Kde sa stala chyba? Obchodník, ktorý pôsobí nadšene, si klienta získa vždy skôr, ako ten, ktorý všetky výhody „sucho“ odrecituje.
  • Situácia4: ak ponúkate rozvoz pamätajte že väčšina ľudí preferuje rýchlosť a spoľahlivosť. Nesnažte sa neskoršie dodanie niečím ospravedlňovať.
  • Situácia5: v rámci motivácie obchodníka nestačí väčšia výplata. Dajte svojim obchodníkom pocítiť, že ste na rovnakej lodi. Potrebné je, aby ste zapracovali všetci a spoločne.

Výhody a priebeh školenia:
Výhodou školenia je, že nemusíte nikam chodiť. Vašich obchodníkov vyškolíme priamo u Vás vo firme alebo na Vami zvolenom mieste. Viesť ho bude skúsený lektor s dlhoročnou praxou. Školenie trvá 6 vyučovacích hodín.

V úvode sa budeme venovať „oživeniu“ motivácie pre obchod. Nebudú chýbať konkrétne príklady z praxe. Proces bude prebiehať i v podobe cvičenia asertivity, vďaka ktorej sa Vaši obchodníci naučia odmietnuť obchod ktorý je bez zisku. Naučia sa orientovať na tie najlepšie zákazky. Výsledky sú ohromujúce. Vďaka reálnej organizácii času naučíme obchodníka skutočný time manažment, ktorý naozaj šetrí čas a zvýšuje produktivitu. Pri správnom nastavení obchodníka sa stane, že pri 20% námahe vyťaží až 80% výsledku. A toto je len ochutnávka z toho, čo ponúkame….

Garancia vrátenia peňazí:
Keďže naše školenie prinieslo úspech a zvýšenie predaja mnohým firmám, nebojíme sa Vám ponúknuť možnosť vrátenia celej sumy za školenie. Garantujeme Vám vrátenie celého poplatku ak do pol roka s personálom ktorý máte teraz a dodržaní rád zo školenia preukázateľne nezvýšite svoje zisky. Naše školenie nie je pre Vás zbytočnou investíciou, ale skutočne dobrou voľbou ako zvýšiť zisky.