mail: pepax@pepax.sk

tel.: +421 911 642 601

Pepax Consulting LLC

Peter Dřízhal

Peter Dřízhal – Pepax Consulting LLC

Vitajte na mojej stránke.

Som kouč, lektor, mentor, procesný analytik, projektový manažér. Ponúkam služby, v ktorých mám osobnú (aspoň 10 ročnú) skúsenosť. Vo väčšine z mojich činností je to už ale 35 rokov.

Podporujem akékoľvek akademické vzdelávanie. Sám mám odborné vzdelanie a množstvo kurzov v daných oblastiach (IT, management, psychológia, marketing, financie …). Doslova každodenne sa učím niečo nové a následne si to snažím overiť v praxi. Ale až toto overenie v praxi považujem za relevantný predpoklad k vykonávaniu toho, čo ponúkam aj sám. Dlhoročne som pôsobil ako projektový manažér; výrobný riaditeľ či riaditeľ väčších spoločností. Koordinoval som zaujímavé medzinárodné projekty, vybudoval obchodné siete a obchodné zastúpenia. Školím a trénujem obchodné a personálne zručnosti. Učím ľudí myslieť agilne.

Predstavte si exotické ovocie ktoré ste nikdy v živote neochutnali. Viete kde rastie a ako sa z neho pripravuje jedlo. ALE neviete ako chutí. A teraz si predstavte že máte vysvetliť, ako toto ovocie chutí niekomu kto ho nepozná. Ak ale denne jete napríklad jablká nebude pre vás problém vysvetliť niekomu kto ich nejedol ako chutia. A ak ešte navyše máte aj vedomosti aké druhy jabĺk existujú, ako chutia jablkové koláče či jablkové pyré, stáva sa z vás skutočný odborník.

A presne takto funguje moja filozofia. Zaujíma ma psychológia, sociológia, procesy a interpersonálne vzťahy. Medzi koníčky patrí problematika odstraňovania porúch pohybového aparátu spôsobeného zlou životosprávou alebo zlými nezdravými pracovnými návykmi. Som praktikujúci nadšenec tradičných japonským remesiel (výrobky z dreva, kože). Vo voľnom čase vášnivý cestovateľ a osobne poznávam rôzne kultúry (jedlo, ľudí, históriu, mytológiu). A ak si objednáte nejakú moju online službu veľmi pravdepodobne ma zastihnete niekde vo svete.